تبدیل دو به دو کارامدار مدل KM111

ریال550,000

موجود

مبدل دو به دو کارامدار مدل KM111 مناسب برای شارژر های آیفون و دیگر شارژر ها و همچنین تمامی دستگاه هایی که سیم برق آنها مدل دوشاخه آمریکایی میباشد.

  مبدل دو به دو کارامدار  ویژه اتصال لوازم الکتریکی و الکترونیکی با دوشاخه های برق مدل امریکایی به پریز ایرانی . ابعاد بسیار ظریف و چشم نواز  این محصول بهمراه دوام  و اتصالات داخلی بهینه شده .

ویزگیهای مبدل دو به دو :

–  ابعاد مناسب و کم حجم و استاندارد .
–  بهترین و با کیفیت ترین مواد پلیمری مورد تایید استاندارد برای جنس بدنه ( PP  M25) و مناسب ترین  قطعات فلزی ( برنج نورد شده ).
– امکان اتصال به تمام دوشاخه ها  از نوع آمریکایی  .
– روشنایی بدنه مبدل بوسیله LED جهت زیبایی و کمک به دید بیشتر در شب .
– دوام و طراحی زیبا و بکارگیری اتصالات مطمئن و قوی برای مونتاژ مبدل .
–  دارای ضمانت تعویض نامحدود  و  مادام العمر .

مقایسه

استحکام بدنه و اجزای داخلی , طراحی زیبا و بهینه 

مبدل مدل KM111 کارامدار با طراحی زیبا و بهینه ضمن حفظ کارائی و ظاهر زیبا و کم حجم , دارای دوام و کیفیت فوق العاده بوده و با توجه به ابعاد مناسب , دارای قابلیت حمل توسط کیف دستی می باشد . جهت تولید  اتصالات فلزی در اجزای داخلی , بوسیله فلزاتی با رسانایی بالا نظیر مس و برنج نورد شده استفاده شده تا این محصول درقبال دمای ایجاد شده ناشی از ضعف اتصال و قطعی مقطعی و متوالی , استحکام مناسبی از خود نشان دهد . همچنین با استفاده از مواد پلیمری با طول عمر و ضریب حرارتی بالا (PP M25) در بدنه ی محصول , از شعله ور شدن آن در زمان آتش سوزی و دمای بیش از حد محیط , پیشگیری مینماید .

بررسی خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی

هنوز نقد و بررسی ثبت نشده است.

منو اصلی

تبدیل دو به دو کارامدار مدل KM111